Polityka prywatności

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną internetową i naszą firmą. Pomimo dokładnej kontroli treści dotyczących naszej firmy, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści linków zewnętrznych.

Jesteśmy mocno zaangażowani w ochronę danych osobowych zgromadzonych, przetworzonych i wykorzystywanych podczas odwiedzania naszej strony internetowej. Państwa dane będą chronione zgodnie z wymogami prawnymi. Oto jakie dane zbieramy i jak je wykorzystujemy:

1. Zbieranie i przetwarzanie danych

Każdorazowe odwiedzenie naszej strony jak i pobieranie plików są rejestrowane. Te informacje służą do wewnętrznych celów systemowo-statystycznych. Zapisywane są następujące informacje: nazwa odebranych plików, data i godzina wyszukiwania, ilość przesłanych danych, powiadomienia, przeglądarki internetowe i domeny wzywającego.

Ponadto zapisywany jest adres IP komputera.

Inne dane osobowe są zbierane, jeśli dobrowolnie nam je Państwo udostępnicie, np. podczas prośby lub rejestracji.

2. Wykorzystywanie i przekazywanie danych osobowych

Przekazane nam dane osobowe są wykorzystywane jedynie do udzielania odpowiedzi na zapytania handlowe, do rozpatrywania i realizacji umów oraz do prowadzenia administracji technicznej.

Państwa dane osobowe zostaną przekazane partnerom z zewnątrz jeśli będzie to niezbędne do realizacji umowy – zwłaszcza podczas przekazywania szczegółów dotyczących zamówienia dostawcom; gdy jest to konieczne do fakturowania lub za Państwa wyraźnym zezwoleniem. Macie Państwo prawo cofnąć takie zezwolenie w każdym momencie.

3. Prawo dostępu do danych

Na Państwa pisemne życzenie możemy ujawnić wszystkie dane jakie nasza firma posiada na Państwa temat.

Porady dotyczące bezpieczeństwa

Dokładamy wszelkich starań, aby przechowywać Państwa dane w sposób niedostępny dla osób trzecich. Jeśli zdecydujecie się Państwo na kontakt z nami za pośrednictwem emaila poufność danych przekazanych tą metodą nie może być całkowicie zapewniona. Dlatego zalecamy przesyłanie wszelkich poufnych informacji wyłącznie drogą pocztową.   VERSIÓN ESPAÑOL ES    VERSIONE ITALIANO IT    PORTUGUÊS PT

   SLOVENSKÝ SK    POLSKA PL


DIN EN ISO 9001 i 14001